Konfekcjonowanie perfum

 

Producent perfum

Produkujemy perfumy dla osób w każdym wieku. Mamy klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy również producentem kontraktowym - produkujemy perfumy za zamówienie różnych firm pod ich własną marką. Wykonujemy krótki serie kosmetyków reklamowych na zlecenie agencji reklamowych - szczególnie wyroby perfumeryjne.

Produkcja perfum jest teoretycznie bardzo łatwa. Do pozyskania 1 litra olejku eterycznego (skoncentrowanego zapachu) potrzebujemy około tysiąca kilogramów płatków kwiatów. Płatki rozkłada się w specjalnych ramach na specjalnym podłożu. Następnie zalewa się taką warstwę kwiatów odpowiednią substancją mającą zdolności ekstrahujące. Tak przygotowaną ramę zamyka się specjalnym wiekiem i pozostawia do ekstrakcji przez trzy do siedmiu dni w zależności od podatności płatków na ekstrakcję. Ramy, w których następuje ekstrakcja, nie są duże. Mają wielkość poręczną tj. około 50 x 50 cm. Takie ramy nie mają grubości większej niż 15 cm. Zatem bardzo łatwo można je składować w stosach podczas ekstrakcji. Dzięki temu nie zajmują tyle miejsca. Jest to pierwszy etap produkcji perfum. Bardzo mozolny, z uwagi na fakt, że lądowanie ram odbywa się dosyć długo i długo przebiega sam proces ekstrakcji.

Tak uzyskane ekstrakty perfum są zanieczyszczone substancją ekstrahującą. Należy ją, zatem usunąć, gdyż ten składnik w ogóle nie nadaje się do produkcji perfum. Zanim jednak ekstrakt perfum poddaje się procesowi destylacji, uzyskany ekstrakt należy dokładnie przesączyć. Proces ten odbywa się w specjalnych lejach wyścielonych sączkiem. Filtrowanie jest procesem długotrwałym, gdyż sączki mają dużą gęstość. Jednak dzięki temu nie przedostają się żądne stałe elementy do przesączu, który ostatecznie poddaje się destylacji.

Destylacja ekstraktu perfum odbywa się w podwyższonej temperaturze, dlatego wszelkie zanieczyszczenia mogły by popsuć ostateczną kompozycję zapachową. W wyniku działania wysokiej temperatury w zestawie destylującym następuje oddzielenie czystych perfum (olejków) od substancji ekstrahującej, która może być następnie ponownie wykorzystana.

 


W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych i dobrych produktów. Wytwarzamy kilkanaście rodzajów zmywaczy do paznokci - acetonowych i bezacetonowych z dodatkami ziół polskich, witamin jak również zapachów owocowych. Produkujemy spirytusy kosmetyczne zapachowe, żele do włosów, kremy do rąk, krochmale, wybielacze, środki przeciw owadom, całą gammę kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyrobów perfumeryjnych - są w niej zawarte przykładowe nasze produkty. Firma Canexpol oferuje swoje usługi innym podmiotom gospodarczym polegające na konfekcjonowaniu wszelkich produktów kosmetycznych w tuby o pojemnościach 20-250ml, konfekcjonowaniu perfum, wód toaletowych i kolońskich, konfekcjonowaniu zmywaczy bezacetonowych i acetonowych, spirytusów kosmetycznych. Produkujemy kosmetyki dla osób w każdym wieku. Mamy klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Firma Canexpol swoje usługi innym podmiotom gospodarczym polegające na konfekcjonowaniu wszelkich produktów kosmetycznych w tuby i szklane butelki o pojemnościach 20-250ml, konfekcjonowaniu perfum, wód toaletowych i kolońskich, konfekcjonowaniu zmywaczy bezacetonowych i acetonowych, spirytusów kosmetycznych. Butelka szklana na zmywacz i butelka szklana na spirytus to opakowania często stosowane przez nas podczas kofekcji. Producent perfum dla osób w każdym wieku - tak możemy z dumą powiedzieć o sobie . Mamy klientów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy również producentem kontraktowym - produkujemy kosmetyki za zamówienie różnych firm pod ich własną marką. Wykonujemy konfekcjonowanie perfum, produkcję krótki serie kosmetyków reklamowych na zlecenie agencji reklamowych. Także chemia gospodarcza producent - to hasło pod którym możemy się z powodzeniem podpisać. Podsumowując, konfekcjonowanie produktów kosmetycznych to nasza specjalność od wielu lat, w której jesteśmy najlepsi! Producent zmywaczy, feromony produkcja