HISTORIA FIRMY

WSPIERAMY MARKI KOSMETYCZNE JUŻ OD 1984 ROKU

Laboratorium Kosmetyczne Canexpol Group to przedsiębiorstwo rodzinne z bogatymi tradycjami, konsekwentnie budowane z pokolenia na pokolenie. Firma powstała w 1984 roku w gminie Stojadła, a już dwa lata później w Mińsku Mazowieckim wybudowany został pierwszy zakład ukierunkowany na produkcję wyrobów kosmetycznych. Od początku za cel postawiliśmy sobie wspieranie naszych klientów w tworzeniu bezpiecznych produktów, które zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

WIELOLETNIA TRADYCJA I NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Dysponujemy własnym laboratorium badawczym, które do dziś działa prężnie pod okiem doświadczonych technologów, którzy z powodzeniem tworzą receptury dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Prowadzimy szereg mikrobiologicznych analiz, a nowoczesne oprzyrządowanie pozwala badać jakość wytwarzanych produktów. W procesie produkcji i po jego zakończeniu towary przechodzą surową kontrolę według wskaźników organoleptycznych, fizykochemicznych i mikrobiologicznych.

DYNAMICZNIE SIĘ ROZWIJAMY

Aktualnie obsługujemy aż 15 grup asortymentowych, w tym kosmetyki, suplementy diety oraz wyroby medyczne. Pod marką klienta jesteśmy w stanie stworzyć bardzo szeroką gamę produktów. Zajmujemy się całym procesem od początku do końca – od samej produkcji, przez certyfikację, projektowanie opakowań, aż po dostawę towaru do magazynu. W 2019 roku założyliśmy ekskluzywny brand Timely na Amazon, a w 2020 roku kupiliśmy markę Mincer Pharma.

cosmetics

KOSMETYKA

vitamins

SUPLEMENTY DIETY

medicine

WYROBY MEDYCZNE

ELASTYCZNOŚĆ TO NASZA DUMA

Doskonały system zarządzania procesami biznesowymi, współpraca ze światowymi dostawcami surowców oraz ścisła kontrola na każdym z etapów dają nam pewność, że produkty opuszczające nasze zakłady są absolutnie najwyższej jakości. Naszą największą przewagą konkurencyjną są krótki łańcuch decyzyjny, elastyczne podejście do klienta w kwestii tempa realizacji zamówień, a także stałe proponowanie nowych rozwiązań.

NASZĄ SIŁĄ SĄ RYNKI EKSPORTOWE

Od kilkunastu lat współpracujemy z klientami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi, m.in. z Niemiec, Francji, Włoch, Hiszpanii, Ukrainy, Rosji, Słowacji, Estonii, Litwy, Łotwy, Austrii, Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.
Zobacz, gdzie docierają nasze produkty:

OTRZYMANE NAGRODY

Jesteśmy dumni z tego, że jakość produktów stworzonych w Laboratorium Kosmetycznym Canexpol została doceniona licznymi nagrodami i zatwierdzona przez niezależnych ekspertów oraz renomowane magazyny branżowe. Byliśmy między innymi dwukrotnym laureatem nagrody Gazele Biznesu za dynamiczny rozwój, wręczonej przez magazyn Puls Biznesu. W 2018 oraz 2021 roku otrzymaliśmy dyplom od międzynarodowej gazety Forbes za rodzinny biznes z poziomem dochodu do 100 mln złotych w ciągu roku.

CERTYFIKATY

Nasza produkcja jest certyfikowana według norm ISO. W 2016 roku wdrożyliśmy system dobrych praktyk produkcji kosmetyków ISO 22716:2009, a w 2018 – system zarządzania jakością ISO 9001:2015. Są to międzynarodowe dokumenty opracowane przez niezależnych branżowych ekspertów z Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej w Genewie. Zapewniają one niepodważalną gwarancję jakości i bezpieczeństwa produkowanych przez nas towarów, a także pewnego systemu zarządzania jakością zgodnie ze światowymi wymaganiami.

SKONTAKTUJ SIĘ

 • Laboratorium Kosmetyczne
  CANEXPOL GROUP Sp.z o.o. Sp.k.
  ul. Świętojańska 21/2
  00-266 Warszawa
  NIP: 525-279-15-87
  REGON: 383511169
  KRS: 0000789156

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

 • Zakład produkcyjny CANEXPOL GROUP
  ul. Kołbielska 40A, Stojadła
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  Tel. +48 25 7584327
  Fax. +48 25 7596090

PRZYDATNE LINKI

 • Polityka prywatności
 • Kodeks ETI

WYŚLIJ ZAPYTANIE