MARKI WŁASNE

TIMELY

Timely to nowoczesna marka kosmetyczna na wyłączność Amazona, której nadrzędnym celem jest sprostanie potrzebom i rosnącym wymaganiom współczesnych konsumentów. Misją marki jest dostarczanie prostej, a zarazem kompleksowej pielęgnacji, do której klienci zawsze mogą wracać z przyjemnością.

HISTORIA MARKI

Marka została stworzona w 2019 roku. Od początku stawia na jakość i profesjonalizm – od pomysłu do końcowego produktu. Każda receptura jest przez nas przygotowywana i testowana laboratoryjnie, a produkty oparte są na certyfikowanych surowcach z Europy oraz Azji.

GAMA PRODUKTOWA

W ofercie marki Timely znajdują się unikalne kosmetyki podzielone na siedem kategorii produktowych – zapachy, produkty do ciała, twarzy, stóp, dłoni i paznokci, a nawet kosmetyki przeznaczone dla dzieci oraz psów. Specjalne receptury dopasowywane są do wielu typów klientów o różnorodnych potrzebach.

CO WYRÓŻNIA MARKĘ TIMELY?

Timely to brand dystrybuowany na terenie pięciu krajów. Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z Amazonem pozwoliło nam od podszewki poznać wszystkie procedury, wywołania i dostawy obowiązujące w największym sklepie internetowym na świecie. To ogromna wartość dla wielu naszych klientów, którzy mogą garściami czerpać z naszych kompetencji.

MINCER PHARMA

Ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry, który z powodzeniem łączy świat kosmetyki i farmacji, by dostarczać konsumentom produkty nowoczesne, bezpieczne oraz skuteczne. Kosmetyki Mincer Pharma zawierają bogactwo silnie działających składników aktywnych. Dzięki temu są w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdego rodzaju skóry.

HISTORIA MARKI

Mincer Pharma powstała w 1989 roku jako marka farmaceutyczna w dziedzinie pielęgnacji skóry. Ponad 30 lat doświadczenia na rynku kosmetycznym pozwoliło nam wdrożyć najnowsze technologie oraz zbudować profesjonalną bazę laboratoryjną. Dziś marka wciąż idzie z duchem czasów, pozostając na bieżąco z najnowszymi technologiami kosmetycznymi.

GAMA PRODUKTOWA

Produkty Mincer Pharma koncertują się na różnych potrzebach skóry. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie składników do każdego typu cery oraz jej aktualnego stanu. W myśl tej filozofii marka oferuje aż dziesięć linii produktowych, które stworzone są w oparciu o różnorodne wymagania skóry. Produkty zawierają skoncentrowane składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, retinol czy witamina C.

CO WYRÓŻNIA MARKĘ MINCER PHARMA?

Główną misją marki jest towarzyszenie skórze, nie walka z nią. Mincer Pharma tworzy rozwiązania, których celem jest świadome wspomaganie naturalnego procesu odnowy oraz regeneracji skóry. Wszystkie linie produktowe zapewniają bezpieczeństwo dermatologiczne i pozwalają utrzymać młodość bez ingerencji skalpela.

SKONTAKTUJ SIĘ

 • Laboratorium Kosmetyczne
  CANEXPOL GROUP Sp.z o.o. Sp.k.
  ul. Świętojańska 21/2
  00-266 Warszawa
  NIP: 525-279-15-87
  REGON: 383511169
  KRS: 0000789156

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

 • Zakład produkcyjny CANEXPOL GROUP
  ul. Kołbielska 40A, Stojadła
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  Tel. +48 25 7584327
  Fax. +48 25 7596090

PRZYDATNE LINKI

 • Polityka prywatności
 • Kodeks ETI

WYŚLIJ ZAPYTANIE