NASZE WARTOŚCI

ELASTYCZNOŚĆ

Tworzymy receptury dopasowane do indywidualnych potrzeb marek o różnym profilu oraz różnym zapotrzebowaniu produkcyjnym. Dzięki dużym mocom przerobowym jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno 250 ton produktów w skali miesiąca, jak i małe partie towarów w atrakcyjnych cenach.

ZAANGAŻOWANIE

Wspieramy rozwój marek naszych klientów od A do Z. Zapewniamy wszystkie usługi w jednym miejscu: od zaprojektowania opakowań, przez laboratoryjne opracowanie receptur oraz zapewnienie niezbędnych analiz, produkcję, certyfikację, aż po dostawę gotowych towarów do magazynu.

DOŚWIADCZENIE

Dzięki niemal 40-letniej obecności na rynku perfekcyjnie łączymy tradycję i doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasi technolodzy to cenieni eksperci, którzy systematycznie biorą udział w licznych wydarzeniach branżowych, sympozjach i wykładach.

W PODEJŚCIU DO KONSUMENTÓW

poświęcamy się przede wszystkim dbaniu o urodę i świadomej pielęgnacji. W każdy nowy produkt wkładamy cząstkę doświadczenia, miłości do kosmetyków oraz aktywne składniki pochodzące z najlepszych surowców.

Stale dążymy do doskonałości. Ta wartość wpływa na każdy aspekt naszej działalności. Staramy się ciągle przewyższać samych siebie, przedstawiając klientom wyłącznie najlepsze i sprawdzone przez nas rozwiązania.

Jednym z najważniejszych czynników, które popychają nas do przodu, jest innowacja. Pragnienie ciągłego rozwoju to nasz sposób na odkrywanie nowych możliwości tworzenia naprawdę zadziwiających receptur kosmetyków.

Od zawsze kierowaliśmy się zasadą odpowiedzialności. Umiejętność słuchania klientów, zrozumienia ich oczekiwań i wymagań pomaga nam sprostać różnorodności potrzeb sektora kosmetycznego.

SKONTAKTUJ SIĘ

 • Laboratorium Kosmetyczne
  CANEXPOL GROUP Sp.z o.o. Sp.k.
  ul. Świętojańska 21/2
  00-266 Warszawa
  NIP: 525-279-15-87
  REGON: 383511169
  KRS: 0000789156

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

 • Zakład produkcyjny CANEXPOL GROUP
  ul. Kołbielska 40A, Stojadła
  05-300 Mińsk Mazowiecki
  Tel. +48 25 7584327
  Fax. +48 25 7596090

PRZYDATNE LINKI

 • Polityka prywatności
 • Kodeks ETI

WYŚLIJ ZAPYTANIE